Tierra Verde

Ďalšou novinkou pre fanúšikov EKO života, sú produkty od firmy Tierra Verde špeciálne pre chovateľov pod značkou Catz & Dogz Vám predstavujeme Ekologický prací prostriedok s dezinfekčným a deodorizačným účinkom – MÍNA, na pranie textilu, ako sú peliešky, deky, obojky, vôdzky a psie oblečky. Prací prostriedok Mína, vďaka svojmu zloženiu nedráždi zvieraciu pokožku. Dobre sa z textilu odplavuje, takže v ňom nezostávajú zbytky, ktoré by spôsobili podráždenie, alergiu, alebo pre zvieratá nepríjemnú vôňu. Pri praní silne znečisteného alebo zapáchajúceho textilu, je vhodné textil najprv namočiť. Teplotu vody voľte podľa textilu – čím teplejšia voda, tým účinnejšie rozpustenie nečistôt a pachov.

MAX – čistiaci a deodorizačný prostriedok s ekologickým zložením, s veľmi širokými možnosťami uplatnenia v chovoch drobných domácich zvierat ako sú psi, mačky, fretky, myši, morčatá a ďalšie. Čistič MAX sa skladá iba z jedlej sódy, takže je úplne zdravotne nezávadný.

Použitie: likvidácia drobných „nehôd“ (moč , zvratky, riedka stolica…) – odstránenie pachov z psích a mačacích pelieškov a toaliet – čistenie mopov a upratovacích handier – odstraňovanie pachov z čalúnenia a kobercov v domácnosti so zvieratami.

TULIS – prášok proti parazitom na minerálnej báze – prírodná a veľmi účinná forma mechanického hubenia parazitov (blchy, vši, švoly, roztoče) u zvierat (psi, mačky, kone, vtáci, drobné hlodavce) v ich, aj v ľudských obydliach. Prášok pochádza z treťohorných usadenín jednobunkových organizmov a v jeho zložení prevláda kremík, ktorého mikroskopické kryštáliky sú veľmi ostré. Prášok funguje tak, že kryštáliky narušia pokožku hmyzu a ten vysychá a hynie. Hubí najmenej 75 percent všetkého lezúceho hmyzu do 48 – 72 hodín od aplikácie.

Prášok je plne nezávadný bez akýchkoľvek toxických zložiek, jeho pôsobenie proti hmyzu je čisto mechanické. Je bezpečný pre zvieratá (vrátane mláďat a kojacich samíc) aj pre ľudí.

VŠETKY PRODUKTY MÁME VYSKÚŠANÉ A POUŽÍVAME ICH V NAŠEJ AMBULANCII 🙂

Váš VET-SVET